Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורך דין לענייני נדלן

קנייה, מכירה או השכרה של דירה הן פעולות מאתגרות שרבים מבצעים במהלך החיים. מדובר בעסקאות משמעותיות הן מבחינה רגשית והן מבחינה כלכלית. מהסיבות הללו חשוב שאת התהליך ילווה עורך דין לענייני נדלן שיוודא שהעסקה, מראשיתה, מבוצעת בהתאם לרצונות והסכמות הצדדים ובהתאם להוראות כל דין. עורך דין המומחה בתחום הנדלן יסייע ללקוחותיו לשמור ולקדם את האינטרסים שלהם וידאג שהעסקה המתהווה תיסגר על הצד הטוב ביותר.

באילו מקרים צריך או כדאי לפנות אל עורך דין לענייני נדלן?

כל מה שקשור לנושאי נדל"ן צריך להתבצע בליווי עורך דין. דירות או בתים למגורים, נדל"ן מסחרי, הפשרת מגרשים ושטחי חקלאות או השתתפות בקבוצת רכישה בפרויקט מגורים שנבנה. עורך דין לענייני נדלן יכול לסייע ללקוחות פרטיים או עסקיים והידע שלו חייב להיות מוכח על מנת להבטיח שהוא נותן שירות מקצועי. יתרה מכך – יש חשיבות גבוהה מאד לניסיון שצבר עורך דין בתחום, שכן מדובר בעסקאות אשר הניסיון יכול להוביל גם לחיסכון בזמן וגם לחיסכון בכסף.

הנושא המורכב של מקרקעין ונדל"ן

עורך דין העוסק בתחומי המקרקעין והנדל"ן עוסק בערב רב של תחומים החל מניסוח ועריכת הסכמים וכלה בטיפול בסוגיות מיסוי מורכבות. עורך דין לענייני נדלן חייב להיות שותף בכל תהליך העסקה המתהווה בכדי להבטיח שהתהליך מבוצע באופן מיטבי. למעשה, נוכחות עורכי דין אצל שני הצדדים לעסקה תבטיח שהתהליך יתבצע לשביעות רצון כל הצדדים.

במשרד עורכי הדין יניב ימפולסקי אפשר לקבל מגוון שירותים משפטיים, בין השאר גם בענייני נדל"ן. מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ פרטני או בירור כל נושא שעל הפרק.

משרד עורכי דין נדלן

ענייני נדל"ן מערבים בתוכם סכומי כסף גדולים ואנשי מקצוע מגוונים – לקוחות שמוכרים וקונים, נציגי בנקים, חברות ביטוח, עורכי דין ולפעמים גם רואי חשבון ושמאים. מדובר בעסקה משמעותית מאד ולא בכדי צריך בכל עסקה כזאת את כל אנשי המקצוע המומחים והמנוסים בתחומם. חשוב לפנות אל משרד עורכי דין נדלן שיש לעורכי הדין בו ניסיון רב ככל האפשר בעסקאות דומות על מנת שיוכלו לייצג את הלקוחות שלהם ולדאוג לאינטרסים שלהם. אדם ממוצע לא יכול להיות בקיא בכלל חוקי הנדל"ן ועלול ליפול קורבן תמים בשל חוסר ידע. עורך הדין שלצידו ידאג להבהיר לו כל מה שקורה.

מתי פונים אל משרד עורכי דין נדלן?

מי שעומד להיות חלק בעסקת נדל"ן, בין אם בצד המוכר ובין אם בצד הקונה או שהוא רוצה להצטרך לקבוצת רכישה בפרויקט מגורים כזה או אחר צריך לבחור משרד עורכי דין נדלן שייצג אותו ויפעל ביחד איתו בתהליך. חשוב לוודא שהמשרד שפונים אליו אכן מציע שירותי נדל"ן ומומלץ גם לברר את הניסיון שצריך להיות רב ומגוון ככל האפשר. זה מה שיבטיח שירותים ברמה מקצועית גבוהה, כמו גם מחשבה של עורך הדין בנוגע לדברים שצריכים להופיע בהסכמים ונעדרים מהם. ההתייחסות אל הלקוח תהיה אחרת ושונה כאשר הוא יגיע לפגישות כשהוא מלווה בעורך דין ויש לזה חשיבות גבוהה.

לא מתחילים עסקת נדל"ן ללא עורך דין צמוד

עסקת נדל"ן מוגדרת כעסקה שמעורב בה סכום הכסף הגבוה ביותר שאדם מן השורה יעסוק בו אי פעם. כל שינוי בסעיף קטן בהסכם יכול להיות משמעותי ולהסתכם בסכומי כסף אדירים וגבוהים ומכך הצורך, שלא לומר ההכרח, שיהיו סביבו אנשי מקצוע שילוו אותו ויבהירו לו כל מה שקורה. משרד עורכי דין נדלן הוא דוגמה אחת שאסור לוותר עליה וככל שיהיה לעורך הדין יותר ניסיון כך הוא יידע להנחות את הלקוח שלו בתהליך בהצלחה.

דרוש לכם עורך דין שמתעסק בנדל"ן? פנו אל משרד עורכי הדין יניב ימפולסקי ותקבלו את המענה והליווי הדרוש לכם.

עו"ד לענייני נדלן

אנשים רבים חושבים שכאשר הם מוכרים את הדירה שלהם או מתכננים לקנות דירה הם יכולים לעשות את זה בעצמם בלי ליווי צמוד של אנשי מקצוע ומכיוון שממילא דירה עולה הרבה מאד כסף הרי שעדיף לחסוך כל נותן שירות. מדובר בטעות חמורה, שכן עו"ד לענייני נדלן יכול להיות לעזר רב ומעבר לכך – הוא יכול לחסוך ללקוח שלו הרבה מאד כסף ולשמור על האינטרסים שלו. למרות העלות של השירות שלו הוא יכול לגלות סעיפים בחוזה או במחיר שיכולים להסתכם בעשרות אלפי שקלים במצטבר לאורך הזמן ולכן לא מומלץ לגשת לעסקת נדל"ן ללא ליווי צמוד של עורך דין שיגן על האינטרסים של הלקוח שלו.

 

החשיבות של קבלת ייעוץ וליווי מצד עוד לענייני נדלן

יש הרבה מאד פעולות שבהן עו"ד לענייני נדלן יכול לסייע ללקוחות שלו ובעשותו כן הוא יכול לחסוך להם גם זמן וגם כסף. הוא יקרא את החוזה ויבין לעומק את כל הסעיפים שבו, יוודא שכל הסעיפים שמופיעים בחוזה נכונים ואמורים להופיע בו, יסביר ללקוח שלו את המשמעות של סעיפי החוזה ובעיקר ידאג שהחוזה ישרת את האינטרסים של הלקוח.

 

לא מתחילים עסקת נדל"ן ללא עורך דין צמוד

לא צריך לשכנע אף אחד לשכור את השירותים של עו"ד לענייני נדלן והשכנוע הטוב ביותר הוא הכסף שעורך הדין יכול לחסוך ללקוחות שלו, כמו התחושה שנוהגים כלפיהם ביראת כבוד ולא מנסים לנצל אותם או את חוסר הידע שיש להם בנושאי נדל"ן שונים. הערך של עורך הדין יהיה גדול ורב ולא מומלץ להתחיל להתדיין בנוגע לעסקת נדל"ן לפני שנבחר עורך הדין שהלקוח מרגיש איתו בנוח, שהצעת המחיר שלו הייתה אטרקטיבית ומשתלמת ושסומכים עליו שיעשה את המוטל עליו.

מי שמחפש עורך דין שמתמחה בנדל"ן מוזמן לפנות למשרד עורכי הדין יניב ימפולסקי ולקבל את השירות שהכי מתאים ודרוש לו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
ייעוץ משפטי לחברות
ייעוץ משפטי לחברות

ניהול חברה טומן בחובו אתגרים רבים. בחיי היום יום של חברות ניתן למצוא עשרות פעולות שנעשות על ידי מנהליהן – החל מדיווחים לרשויות ולמשקיעים וכלה בעמידה ברגולציות כאלה ואחרות. עורכי

קרא עוד >>
עורך דין דיני עבודה בחיפה
עורך דין דיני עבודה בחיפה

כאשר מתעוררת מחלוקת בנוגע לנושאים הקשורים ליחסי עבודה חשוב לנסות לפתור אותם וליישב את הסכסוך בלי לפנות לערכאות משפטיות. יחד עם זאת, החיים מזמנים לנו לעיתים משברים שלא מותירים בפנינו

קרא עוד >>